Art.nr: P10X100B
Brune posthylser med lokk - lengde: 1000 mm, diameter: 100 mm
Brune posthylser med lokk - lengde: 1000 mm, diameter: 100 mm - 1
  • Opptil 30% rabatt
Fra
Rask levering*
Antall pr eske 25
  • Ikke på lager
Art.nr:  P10X100B
Minsteantall for dette produktet er 25
Ikke på lager
Antall
Pris pr stk
    Pris pr stk
    Øk synligheten til ditt varemerke med personlig emballasje. LEGG TIL DIN LOGO
    Øk synligheten til ditt varemerke med personlig emballasje.
    Se alle 18 produkter
    • Til forsendelse av lange produkter, kart, plakater el.
    • Mijøvennlig av flere lag syrenøytralisert, resirkulert kraftpapir.
    • Gir god beskyttelse til innholdet.
    • Selges i hele esker, prises per stk.
    Les mer
    Vi får 4,3/5 av våre kunder på Verified Reviews*
    Trenger du hjelp? Kontakt våre spesialister på telefon 22 51 40 00, hverdager fra kl 8:00-16:00
    *Basert på 1022 anmeldelser, dataen ble innsamlet 24. februar 2026.
    Diameter i mm :
    100
    Innvendig lengde i mm :
    1000
    Vekt i g :
    398
    Antall pr eske :
    25
    Last ned produktdatablad
    Prisgunstig!
    Produktinformasjon
    Runde papprør, eller posthylser som de også kalles, som er produsert av flere lag syrenøytralisert og resirkulert brunt kraftpapir med opptil 2 mm godstykkelse. Egner seg godt til oppbevaring eller forsendelse av lange produkter, kart og plakater. Oppgitt innvendig lengde refererer til hylse uten lokk - lokk i begge ender av hylsen reduserer lengden med ca. 2-3 cm. Lokk i begge ender øker utvendig lengde med ca 1 cm.