• 22 51 40 00 Man - Fre 8 - 16
  • Storkundefordeler Uforpliktende tilbud
  • Vi har fornøyde kunder
  • Ny hos RAJA? Fri frakt ved ordre over kr 1500,-* Bruk rabattkode: NY1500
logo raja 22 51 40 00 Man-Fre 8-16
kr 0,00 Handlekurven er tom
Hurtigbestill Oppgi artikkelnr.

Skumkonvolutter

(10 artikkelnr)
logo_Raja
Opptil 35% rabattSpesialpris
Fra  kr 1,40  eks.MVA
Vis alle priser
Rask levering*
  • Sterk og fleksibel papirkonvolutt.
  • Innvendig skumfolie gir god beskyttelse.
  • Rask, selvklebende lukking med dekkark.
  • Leveres i hele esker.
...les mer

 
Artikkelnr.
Innvendig
åpning
mm
Innvendig
høyde
mm
Vekt
g
Pakkekvantitet

 Pris pr stk Opptil
35% rabatt
Antall
1 eske2 + esker4 + esker8 + esker16 + esker
PMSBG 240330401005,053,253,253,253,25
PMSBJ 30043060508,007,306,455,655,15
PMSBK 35047075509,808,957,906,956,35
PMSBA 100160102002,151,951,701,551,40
PMSBC 150210201002,852,602,302,001,85
PMSBD 180260301003,503,252,902,552,30
PMSBCD 180160201003,603,252,902,552,30
PMSBF 210330401004,604,253,803,303,05
PMSBE 210260301004,053,703,453,252,85
PMSBH 260360401006,405,855,254,504,15
Detaljert beskrivelse

Stiv og støtdempende!

Produktinformasjon
Skumkonvoluttene har utvendig kraftpapir som gir en ekstra stabil konvolutt, og den innvendige skumfolien gir en myk beskyttelse til produktene. Det gjør at konvoluttene er godt egnet til produkter som har behov for myk beskyttelse eller ikke må brettes. Konvoluttene har rask, selvklebende lukking med dekkark. De er produsert av sterk 130 g/m² papir og 3mm skumfolie.
Pris og levering
Skumkonvoluttene leveres til deg i hele esker og prises pr stk. De er er lagervare og leveres til deg innen 24/48 timer. Legg de til i handlekurven eller ring oss på 22 51 40 00 for å bestille.