• 22 51 40 00 Man - Fre 8 - 16
  • Storkundefordeler Uforpliktende tilbud
  • Vi har fornøyde kunder
  • Levering på 24/48t Fri frakt ved ordre over kr. 2 500,-*
logo raja 22 51 40 00 Man-Fre 8-16
kr 0,00 Handlekurven er tom
Hurtigbestill Oppgi artikkelnr.

Skumkonvolutter

(10 artikkelnr)
Opptil 35% rabattNye produkter
Fra  kr 1,25  eks.MVA
Vis alle priser
Levering på 24/48 timer*
  • Sterk og fleksibel papirkonvolutt.
  • Innvendig skumfolie gir god beskyttelse.
  • Rask, selvklebende lukking med dekkark.
  • Leveres i hele esker.
...les mer
Nye produkter

 
Artikkelnr.
Innvendig
åpning
mm
Innvendig
høyde
mm
Vekt
g
Antall
pr
pakke

 Pris pr stk Opptil
35% rabatt
Antall
1 eske 2 esker +4 esker +8 esker +16 esker +
 PMSG 240330342004,602,952,952,952,95
 PMSA 10016085001,951,751,551,401,25
 PMSC 150210145002,602,352,051,801,65
 PMSCD 180160142503,252,952,652,302,10
 PMSD 180260222503,202,952,652,302,10
 PMSE 210260262503,703,353,152,952,60
 PMSF 210330322004,203,853,453,002,75
 PMSH 260360431255,805,304,754,103,75
 PMSJ 300430581257,256,655,855,154,70
 PMSK 350470751258,908,157,206,305,75
Vi anbefaler også
Lightbag - brune konvolutter av kartong
Opptil -30%
Lightbag - brune konvolutter av kartong
6 best nr.
Fra kr 1,90 eks. MVA
Hvite e-handelsposer - Super
Opptil -30%
Hvite e-handelsposer - Super
9 best nr.
Fra kr 1,05 eks. MVA
Brune pappkonvolutter
Opptil -25%
Brune pappkonvolutter
8 best nr.
Fra kr 2,65 eks. MVA
Pappryggkonvolutter
Opptil -20%
Pappryggkonvolutter
4 best nr.
Fra kr 539,00 eks. MVA
Detaljert beskrivelse

Stiv og støtdempende!

Ekstra sterkt og stivt kraftpapir - 135 g/m² gir ekstra stabil konvolutt. Ekstra tykk skumfolie - 3 mm gir myk beskyttelse. Allsidig og godt egnet for innhold som trenger myk beskyttelse og ikke må brettes. Rask selvklebende lukking med dekkark. Rajamousse skumkonvolutter leveres i hele esker, prises pr stk.

RÅD OG VEILEDNING
NoId
Kunder som har kjøpt dette produktet kjøpte også